Персональний захист

Індивідувальний захист аграрія.

«Ми створюємо хімію задля сталого майбутнього» – мета корпоративної стратегії BASF, що є відлунням сучасних і майбутніх вимог суспільства.

«Ми ніколи не йдемо на компроміси у питаннях безпеки!» – цей обов’язок закарбовано в корпоративній стратегії, він є універсальним для всіх співробітників компанії, незалежно від країни та ієрархії. Його виконання протягом довгих років підтверджено позитивною динамікою зменшення нещасних випадків на виробництві та кількості професійних захворювань.

Ми пишаємося нашим прогресом у напрямі забезпечення промислової безпеки, охорони здоров’я та навколишнього середовища.

Ми впевнені, що наш практичний досвід у цих питаннях буде корисним для суспільства.

Робота з хімічними речовинами неодмінно потребує використання засобів індивідуального захисту. Аграріям необхідно одягати спеціальний захисний костюм, плащ чи комбінезон за будь-якого контакту з препаратами.

Руки мають бути захищені щільними гумовими рукавицями, ноги – високими чоботами. Щоб не завдати шкоди очам та органам дихання, потрібно завжди використовувати маски\спеціальні окуляри та респіратори під час транспортування та використання хімічних речовин, а також перебуваючи у місцях їх зберігання.

Окуляри призначені для захисту очей від летючих частинок, бризок рідини та ультрафіолетового випромінювання.

ВАЖЛИВО!

Не допускається використання елементів одягу, паперових серветок, ганчір’я, агресивних рідин (у т. ч. для миття скла) для догляду за окулярами – це може зіпсувати лінзи та покриття від запотівання і подряпин. При виникненні подряпин, механічних пошкоджень, помутнінні лінз окуляри слід замінити.

Захисний костюм призначений для захисту від впливу рідких і твердих хімікатів, олій (мастил), нетоксичних рідин, зважених у повітрі твердих частинок, пилу і волокон.

ВАЖЛИВО!

У разі розриву костюма або намоканні великої площі матеріалу слід негайно покинути зону забруднення й замінити комбінезон.

Рукавиці

Зручні, хімічно стійкі рукавиці для багатьох сфер застосування.

Використання респіратору необхідне для захисту дихальних шляхів від потрапляння до них хімічних речовин, що можуть зашкодити здоров’ю людини.

Як використовувати респіратор:

  • Дістаньте респіратор з упаковки й утримуйте гумками догори. Помістіть нижню гумку під центральною частиною респіратора, поруч з клапаном.
  • Повністю відкрийте верхню й нижню панелі, надавши респіратору чашоподібної форми. Переконайтесь, що нижня панель розкладається і повністю відкрита.


УВАГА!

Обжимання слід проводити двома руками – не допускається робити це тільки однією рукою для уникнення перекосу й нещільного прилягання.

Перевірте правильність надягання респіратора – необхідно обережно притиснути долоні до респіратора та різко вдихнути. Якщо ви відчуєте проходження повітря в зоні прилягання респіратора – респіратор одягнений неправильно.


Розташуйте респі ратор на обличчі однією рукою так, щоб губчаста вставка була на носі, а нижня час тина респіратора зайшла під підборіддя

Потягніть верхню гумку над головою й зафіксуйте її на потилиці. Потім потягніть нижню гумку навколо голови і помістіть її на шию нижче вух.

Відрегулюйте положення респіратора на обличчі, потягнувши верхню панель за носову кліпсу до перенісся, а нижню панель за язичок під підборіддя.

Помістіть кінчики пальців обох рук на перенісся, ретельно обжавши носову кліпсу за лінією навколо носа для кращого прилягання респіратора.

УВАГА!

Волосся на обличчі перешкоджає щільному приляганню респіратора.

ВАЖЛИВО!

Якщо вам не вдається досягти щільного прилягання респіратора – не заходьте до забрудненої зони, а зверніться до вашого фахівця з охорони праці.

Засоби індивідуального захисту у роботі з ЗЗР

Top