Аграрні рішення
Аграрні рішення BASF

Інноваційний підхід у продажах насіння озимого ріпаку. Бестселер Карамба® повертається.

10 квіт. 2019 р.

10 квітня 2019 року BASF презентував першу на ринку цілісну пакетну пропозицію для озимого ріпаку. Окрім цього, компанія анонсувала повернення на ринок фунгіциду з росторегулюючою дією Карамба®.

Для вирішення викликів, які стоять перед аграріями, BASF впроваджує новий для ринку України інноваційний підхід з продажу насіння. Він являє собою комплексну пропозицію, до якої входять гібриди насіння ріпаку та препарат Карамба® . «Інтегрований підхід до продажів насіння компанії BASF унікальний на ринку України. Цим ми уможливляюємо наших кінцевих споживачів отримувати гарантовану якість посівного матеріалу та максимальний захист врожаю ріпаку», - стверджує Андрій Касьян, керівник відділу продажів BASF Agricultural Solutions Україна.

До нової пакетної пропозиції входить 10 паків , кожен з яких включає дві посівні одиниці певного гібриду і 5 л засобу захисту ріпаку Карамба® . Назви запропонованих BASF паків вказують на ключові характеристики гібридів. Наприклад, з паком «Універсальний» аграрій отримає гібрид Брентано з високим ступенем адаптації до умов вирощування у всіх регіонах. Пропозиція включає ще такі паки , як: «Пластичний» з гібридом ІНВ1120 , «Стабільний» з гібридом ІНВ1030 , «Пізній» з гібридом ІНВ1066 , «Стійкий» з гібридом Фенцер , «Досконалий» з гібридом Сейфер , «КЛ пізній» з гібридом ІНВ1166 КЛ , «КЛ ранній» з гібридом ЕЛМЕР КЛ , «Високоолійний» з гібридом Лексер та « Квік старт» з гібридом Джампер.

Препарат Карамба® вже був представлений на ринку України та користувався неабиякою популярністю, але в 2015 році його було виведено з портфоліо компанії. Тепер цей надійний фунгіцид і регулятор росту озимого та ярого ріпаку повертається в першій на ринку пакетній пропозиції від компанії BASF. Діюча речовина фунгіциду Карамба® - метконазол, яка ефективно контролює такі хвороби, як фомоз, альтернаріоз, склеротиніоз та має відмінну росторегулюючу та фунгіцидну дію.

Нагадаємо, що у 2018 році компанія BASF завершила угоду щодо придбання активів компанії Bayer. Ця транзакція дозволила компанії BASF відкрити новий сегмент бізнесу – насіння. Зараз частка BASF на ринку насіння озимого ріпаку сягає 6% згідно з даними компанії Kleffmann. Однак плани компанії щодо розвитку цього напрямку досить амбітні. «Посівні площі ріпаку стрімко розвиваються з року в рік. Так, згідно панелі компанії Kleffmann у 2018/2019 посівна площа ріпаку збільшилася до 1,25 млн га, що на 25% більше в порівнянні до сезону 2017/2018. І це не дивно, адже ріпак високорентабельна культура, тому інтерес аграріїв щодо її вирощування зростає. Тому ми впевнені, що ми рухаємося у вірному напрямку і будемо збільшувати присутність у новому сегменті» - пояснює Олександр Ращупкін, керівник відділу насіння BASF Agricultural Solutions.

Насіннєве портфоліо компанії налічує 11 гібридів озимого ріпаку. У 2018 році вперше вивели на ринок 4 гібриди нового покоління під брендом InVigor (ІНВ1030, ІНВ1066, ІНВ1120, ІНВ1166 CL). В планах на 2020 рік – розширення портфоліо гібридів озимого ріпаку. Зараз в реєстрації знаходяться 16 гібридів озимого ріпаку, а також 9 гібридів планують подати на реєстрацію до кінця 2019 року.

 Офіс компанії BASF Україна

Офіс компанії BASF Україна

Обери свій Пак!

Обери свій Пак!

До нової пакетної пропозиції входить 10 паків, кожен з яких включає дві посівні одиниці певного гібриду і 5л засобу захисту ріпаку Карамба®.

Дізнатись більше
Top