Аграрні рішення
Аграрні рішення BASF

Реєстрація

Підпишіться на нашу електронну розсилку та залишайтесь в курсі всіх подій!

BASF хоче залишитися Вашим довіреним партнером, коли набере чинності новий закон про захист даних ЄС. Ми хочемо продовжувати інформувати вас про подальші рекомендації щодо наших продуктів, нових розробок, тенденцій, кампаній та подій за індивідуальним підходом.

Будь ласка, надайте нам Вашу згоду на отримання інформації від нас, щоб ми могли успішно вести наше партнерство в цифрову епоху.

Особисті дані

Нам необхідні Ваші ПІБ, індекс і місто проживання, оскільки ми надаємо Вам персоналізовану інформацію в залежності від Вашого місця перебування.

Для отримання інформації електронною поштою:

Для отримання інформації по телефону:

Я волію отримувати інформацію за наступними каналами:

Актуальні рекомендації Для відправлення регіональних рекомендацій "Актуальні рекомендації"
Продукти Для відправлення інформація щодо продуктів BASF "Продукти"
Новини BASF

Для відправлення інформація щодо новин компанії "Новини"

Інформація про займану посаду

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Захист персональних даних має першорядне значення для BASF. Цим ми інформуємо Вас про використання Ваших персональних даних, якщо Ви підписуєтеся на отримання інформації від BASF.

Додаткову інформацію про те, які персональні дані ми збираємо, коли Ви відвідуєте наш веб-сайт, Ви можете знайти в документі «Політика конфіденційності BASF».

До кого з уповноважених із захисту персональних даних я можу звертатися?

ТОВ «БАСФ Т.О.В.»

Явнікова Марія

E-APE/R

01042 Київ

Тел.: +38-044-591-55-95

Факс+38 044 591 55 97

mariia.iavnikova@basf.com

BASF SE

Ralf Herold

ZOK - Z 36

67056 Ludwigshafen

Tel.: +49 (0) 621 60 43785

Fax: +49 (0) 621 60 22516

ralf.herold@basf.com

Які категорії персональних даних будуть оброблені і як ми їх збираємо?

Якщо Ви підписуєтеся на отримання інформації від ТОВ «БАСФ Т.О.В», ми збираємо персональні дані, які ми запросили в реєстраційній формі.

Ми збираємо ці персональні дані безпосередньо у Вас, починаючи з моменту, коли ви підписуєтеся на отримання інформації від ТОВ «БАСФ Т.О.В».

Ваша IP-адреса зберігається при відвідуванні нашого веб-сайту.

Яка мета і підстава обробки Ваших персональних даних?

В інформаційній розсилці ТОВ «БАСФ Т.О.В» інформує Вас про продукти і послуги, що пропонуються ТОВ «БАСФ Т.О.В» в області засобів захисту рослин, а також, у відповідних випадках, про реєстрацію продукту або інформації про події (заходи). Якщо Ви підписуєтеся на отримання інформації, ми збираємо, зберігаємо та використовуємо Ваші персональні дані тільки для того, щоб надати Вам інформацію по каналу зв'язку, на який Ви підписалися. Крім того, ми зберігаємо Ваш IP-адресу, для підтвердження Вашої згоди.

Легітимність такої обробки Ваших персональних даних - це згода, яку Ви даєте при реєстрації.

Хто отримає Ваші персональні дані?

У нашій компанії доступ до Ваших персональних даних надано тільки тим співробітникам, які беруть участь у наданні Вам інформаційних послуг, і тільки в тому обсязі, який необхідний для надання цих послуг.

Крім того, ми використовуємо «Інксмейл» (Inxmail), службу Інксмейл ГмбХ, Вентцінгер штрассе 17, 79106 Фрайбург / НІМЕЧЧИНА (далі «Інксмейл») для відправки Вам інформації. При підписці на одну або кілька наших інформаційних розсилок по електронній пошті тільки Вашу адресу електронної пошти, який був зазначений при реєстрації, переноситься на сервер «Інксмейл», розташований в Німеччині, і зберігається на ньому. Після реєстрації на отримання інформації Ви отримаєте електронного листа від ТОВ «БАСФ Т.О.В» для підтвердження своєї реєстрації. Від нашого імені і відповідно до нашими інструкціями «Інксмейл» зберігає і використовує Вашу адресу електронної пошти тільки для відправки інформації.

Ми не будемо передавати Ваші дані третій країні.

Скільки ми зберігаємо Ваші персональні дані?

Ми будемо зберігати Ваші персональні дані, необхідні для надання Вам інформаційних послуг, до тих пір, поки Ви хочете отримувати від нас такі послуги.

У нижній частині кожної інформаційної розсилки по електронній пошті Ви знайдете гіперпосилання, перейшовши по якій Ви можете відмовитися від підписки на інформаційну розсилку в будь-який час. Ви також можете в будь-який час відмовитися від отримання інформаційної розсилки через повідомлення на нашу електронну адресу або адресу електронної пошти, як зазначено вище. Якщо Ви відкликали свою згоду, скасувавши підписку, це не вплине на законність вже виробленої обробки даних на основі згоди до його відкликання. Ви можете відмовитися від підписки на всі або один із способів отримання інформації.

Коли Ви відмовляєтеся від отримання інформації, персональні дані, які були збережені для надання Вам інформації, будуть видалені, якщо таке видалення не буде суперечити вимогу про збереження даних відповідно до законодавства.

Якщо Ви не підтверджуєте свою реєстрацію для отримання інформації від ТОВ «БАСФ Т.О.В», ми видалимо відповідні дані через 24 години з моменту отримання Вами підтверджує електронного повідомлення.

Які у Вас є права на захист даних?

Ви маєте право отримати від нас інформацію про обробку Ваших персональних даних та зберіганні у нас цих персональних даних. Ви можете попросити нас виправити неточні персональні дані, що стосуються Вас, а також стерти всі Ваші персональні дані. Крім того, Ви маєте право обмежити і заперечувати проти обробки Ваших персональних даних, а також Ви маєте право на отримання персональних даних, які ми зберігаємо.

Коли персональні дані обробляються для цілей рекламного просування, суб'єкт персональних даних має право в будь-який момент відмовитися від обробки персональних даних, що стосуються його або її, для даних цілей, що включає в себе профілювання в тому обсязі, який потрібен при просуванні.

Ви маєте право подати скаргу контролюючому органу. Контролюючий орган, відповідальний за розгляд скарг:

Уповноважений із захисту даних і свободи інформації

Рейнланд-Пфальц

Хінтер Бляйше 34

55116 Майнц

Після завершення реєстрації Ви отримаєте електронного листа для її підтвердження.

* Ці поля обов'язкові для заповнення

Top