Клуб Новаторів агробізнесу

Клуб новаторів агробізнесу – це платформа, де прогресивні та досвідчені агровиробники мають можливість обміну досвідом, знайомства з новими технологіями і продуктами та обговорення їх ефективного застосування для розвитку бізнесу.

Діяльність Клубу спрямована на подальший поступальний розвиток сільськогосподарського виробництва, широкого впровадження передових технологічних рішень та інноваційних продуктів на вітчизняному ринку.

До «Клубу новаторів агробізнесу» входять 36 аграріїв з 20 областей, які представляють сучасні потужні господарства України, що успішно впроваджують інновації та новітні технології в своїй діяльності. Учасники «Клубу новаторів агробізнесу» отримують змогу тестувати нові препарати компанії на свої полях. Завдяки їм, всі аграрії України отримають чесну та достовірну інформацію про те, які результати забезпечила інноваційна продукція компанії BASF на полях.

Наша спільна мета – продемонструвати, що інновації в нашому портфелі здатні принести щедрий успіх при правильному підході. І наше завдання – показати цей підхід, побудувати правильну технологію. З нашими технологічними рішеннями та продуктами ми спільно з аграріями-однодумцями зможемо отримати потужний синергічний ефект в полі, навчити використовувати новітні розробки найкращим чином.

У 2023 році учасники клубу будуть застосовувати на своїх полях такі передові препарати BASF як фунгіцид Пріаксор® на зернові і на соняшник, регулятор росту Медакс® Топ та протруйники Систіва® та Іншур® Перформ на зернові.

Top