Клуб Новаторів агробізнесу

Клуб новаторів агробізнесу - це платформа, де прогресивні та досвідчені агровиробники мають можливість обміну досвідом, знайомства з новими технологіями і продуктами та обговорення їх ефективного застосування для розвитку бізнесу.

Діяльність Клубу спрямована на подальший поступальний розвиток сільськогосподарського виробництва, широкого впровадження передових технологічних рішень та інноваційних продуктів на вітчизняному ринку.

До «Клубу новаторів агробізнесу» входять 26 аграріїв з 20 областей, які представляють сучасні потужні господарства України, що успішно впроваджують інновації та новітні технології в своїй діяльності. Учасники «Клубу новаторів агробізнесу» отримують змогу тестувати нові препарати компанії на свої полях. Завдяки їм, всі аграрії України отримають чесну та достовірну інформацію про те, які результати забезпечила інноваційна продукція компанії BASF на полях.

У 2019 році учасники клубу будуть застосовувати на своїх полях такі передові препарати BASF як морфорегулятор-фунгіцид Архітект™ та гербіцид Євро-Лайтнінг® Плюс на соняшник; фунгіцид Адексар® СЕ Плюс, регулятор росту Медакс® Топ та протруйник Систіва® на зернові, а також нові гербіциди Корум® на сою та Стеллар® Плюс на кукурудзу.

Вадим Потьомкін, президент Клубу новаторів агробізнесу, менеджер компанії по роботі з ключовими клієнтами та агрохолдингами «Наша спільна мета - продемонструвати, що інновації в нашому портфелі здатні принести щедрий успіх при правильному підході. І наше завдання – показати цей підхід, побудувати правильну технологію. З нашими технологічними рішеннями та продуктами ми спільно з аграріями-однодумцями зможемо отримати потужний синергічний ефект в полі, навчити використовувати новітні розробки найкращим чином».

У розділі представлені результати дослідів 2018.

Сезон 2018 виявився надзвичайно складним з точки зору погодних умов. Разом з тим, господарства з Клубу Новаторів Агробізнесу України досягли вражаючих результатів.

З гордістю ділимося кращими досягненнями наших аграріїв.

Результати

Застосовані продукти

Адексар® СЕ Плюс

Адексар® СЕ Плюс

Сила, на яку можу покладатися!

Детальніше
Архітект®

Архітект®

Перший морфорегулятор-фунгіцид, що розкриває генетичний потенціал соняшнику

Детальніше
Євро-Лайтнінг® Плюс

Євро-Лайтнінг® Плюс

Мультиплікатор Вашого прибутку

Детальніше
Кельвін® Плюс

Кельвін® Плюс

Системне видалення бур’янів

Детальніше
Осіріс® Стар

Осіріс® Стар

Зірка для контролю хвороб колосу

Детальніше
Акріс®

Акріс®

Чисті рядочки без бур'янів

Детальніше
ХайКот Супер Соя

ХайКот Супер Соя

Сучасний високоефективнийпре-інокулянт для обробкинасіння сої у рідкій формуляціїз екстендером, що подовжуєстроки застосуванняобробленого насіння.

Детальніше
ХіСтік Соя

ХіСтік Соя

Прагнення до досконалості

Детальніше
Top