Аграрні рішення

Аграрні рішення BASF

Контакти

Maglis® – Connect smarter

Поєднуючи технології, інформацію та людей, Maglis® надає агровиробникам агрономічні поради та допоміжні інструменти для прийняття більш точних та вдалих рішень в процесі управління господарством.

Сільське господарство - це динамічний та складний бізнес. Він вимагає від агровиробника управління широким спектром інформації, що пов’язана з господарством.

Maglis® – агрономічний хаб, цифровий центр, який поєднує разом технології, інформацію та людей он-лайн. Розроблений агровиробниками та експертами, він надає необхідні інструменти для більш обґрунтованого прийняття рішень в агрономічних питаннях. Це допомагає вирощувати оптимальніше, зменшуючи ризики та підвищуючи врожайність. Використовувати та враховувати потенціал ринку, щоб підвищити продуктивність та прибуток. І жити прогресивніше, маючи змогу ділитися знаннями та досвідом, будувати професійні відносити з іншими фермерами, експертами та партнерами в галузі. Maglis® простий у використанні, інтуїтивно зрозумілий та безпечний.

Maglis® надає:

  • Легкі у використанні інструменти
  • Нову інформацію
  • Підтримку в прийнятті рішень

Maglis® Клієнт Навігатор пропонує:


  • Покращений діалог агровиробника та менеджера BASF тут і зараз, безпосередньо в полі
  • Індивідуальне рішення

Цифровий інструмент, який використовується представниками компанії BASF з метою надання актуальних рекомендацій агровиробникам щодо процесів вирощування сільськогосподарських культур та інших дотичних питань.

У ході зустрічі представник BASF має змогу скористатися такими супровідними матеріалами, як відеоролики, фотографії чи презентації. Разом з агровиробником вони аналізують дані для розробки рекомендацій з урахуванням фаз розвитку культури та актуальних проблем, що можуть виникнути на цих етапах.

В результаті, представник BASF надсилає агровиробнику рекомендацію. На її основі агровиробник має можливість приймати подальші рішення з управління власним господарством.

У 2016 році Maglis® Клієнт Навігатор був пілотно впроваджений у США. У 2017 року інструменти широко впроваджують як інтегровану частину підходу Grow Smart з метою допомогти нашим клієнтам бути більш успішними. В даний час цей інструмент пілотовано у таких країнах, як Україна, Росія, Чехія та Бразилія.

Top