Аграрні рішення
Аграрні рішення BASF

Акція: Кінто® Плюс та фумігація

Придбавши 1500 літрів протруйника Кінто® Плюс отримайте сертифікат на послугу з фумігації або газації приміщення від компанії ТОВ «Ліквідатор».

Умови акції:

1. За кожні придбані у офіційних дистриб’юторів ТОВ «БАСФ Т.О.В.» 1500 літрів протруйника Кінто® Плюс , фермерське господарство (надалі Покупець) отримує 1 (одну) послугу з фумігації або газації приміщення до 18 000м³ або 700-та тон зерна від компанії ТОВ «Ліквідатор». Максимальна можлива кількість отриманого сервісу одним Покупцем – до 5 (п’яти) послуг фумігації або газації.

2. Проведення маркетингового заходу передбачає отримання послуги з фумігації або газації від компанії ТОВ «Ліквідатор» до якої входить:

  • 2.1. виїзд спеціалістів на об’єкт замовника;
  • 2.2. проведення інспекції об’єкта (обстеження технічних умов – герметичність, місце розташування, умови техніки безпеки) та надання «Акту огляду» та прийом приміщення з зазначення недоліків;
  • 2.3. встановлення буферної зони, а саме: надання роздрукованих оголошень з дотримання буферної зони та часу ізоляції до об’єкта;
  • 2.4. експозиція знезараження: проведення фумігації або газації міжнародними препаратами;
  • 2.5. після сервісна консультація по провітрюванню приміщення;

3. Компанія ТОВ «Ліквідатор» надає унікальні послуги з фумігації та газації приміщень та по завершенню уповноважений представник компанії ТОВ «Ліквідатор» зобов’язується забрати у Покупця підтверджуючий документ виконання послуг з фумігації чи газації (сертифікат). Фіксується фото-звіт використання даного сервісу та передається ТОВ «БАСФ Т.О.В.».

4. Кількість номерних сертифікатів обмежена

5. Період акції: до 30 листопада 2021 (сертифікати дійсні до 30.11.2021 року).

Продукти, що приймають участь в акції

Кінто® Плюс

Кінто® Плюс

Новий рівень захисту кожної насінини

Top