АгроВарта

Долучаючись до проєкту з утилізації каністр від ЗЗР, Ви робите свій внесок у захист навколишнього середовища та піклуєтесь про екологічно відповідальне використання ЗЗР і пластику.

Спільний внесок у збереження природи!

Сьогодні в Україні, на жаль, тара з-під засобів захисту рослин, здебільшого, викидається або повторно використовується для виготовлення фальсифікату. Ці фактори значно підвищують ризики забруднення довкілля та негативно впливають на здоров’я людини. У всіх же цивілізованих європейських країнах ця тара підлягає утилізації.

Аби все ж вирішити дане питання в Україні Європейська Бізнес Асоціація запустила проєкт “Агро Варта”.

Так, даний проєкт об’єднав світових виробників, аби запровадити європейських механізм утилізації в Україні. Йдеться про впровадження Директиви 2008/98/ЄС від 19 листопада 2008 року про відходи. У проєкті беруть участь ТОВ «АДАМА УКРАЇНА», ТОВ «БАЙЄР», ТОВ «БАСФ Т.О.В», ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА», ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН», ТОВ «СИНГЕНТА», ТОВ «ФМС УКРАЇНА», ТОВ «ЮПЛ УКРАЇНА». Його реалізація дозволить збільшити обсяги збору та переробки тари з-під ЗЗР, проаналізувати логістичні маршрути для оптимізації процесу збору, налагодити комунікацію між усіма суб’єктами, а також підвищить ефективність поводження з такою тарою.

Top