Сталий розвиток

Розділи

Пройдіть навчання та отримайте сертифікат. Ми підготували для вас цікаві та інформативні вебінари для прокачки знать по сталому розвитку. Заплануйте 10-15 хвилин для проходження кожного вебінару. Навчання – це сила, давайте навчатись разом.

Ми піклуємося про бджіл та бджільництво

Я справжній Імазамокс. А хто ти?

Індивідувальний захист аграрія

Еко-пак – максимальна ефективність та безпека

Компанія BASF піклується про Вашу безпеку, здоров’я та сталий розвиток сільского господарства і підготувала корисну інформацію щодо відповідального використання обприскувача.

Поєднує в собі ряд аспектів, на які потрібно зважати при захисті посівів, щоб уникнути негативного впливу на власне здоров’я, здоров’я населення та навколишнє середовище.

Безпека харчових продуктів та залишки речовин в їжі

Інновації для сталого розвитку

Інновації в хімії незамінні у процесі задоволення потреб зростаючого населення світу. Тому розробка інноваційних продуктів і рішень має життєво важливе значення для BASF. Ми прагнемо зробити власний внесок у забезпечення життєздатного майбутнього та поліпшити якість життя на планеті.

Ми сприяємо виконанню нашої корпоративної мети – створенню хімії задля сталого майбутнього, переслідуючи амбітні цілі всього ланцюжка цінностей BASF. Ми прагнемо росту прибутку, одночасно беручи на себе соціальну і екологічну відповідальність. Ми фокусуємося на питаннях, в які BASF, як компанія, може зробити значний внесок. Ми враховуємо всі аспекти сталого розвитку у нашому бізнесі та чітко визначаємо свою відповідальність за це.

Ми визначили пріоритетні напрямки сталого розвитку. Вони формулюють зобов'язання, що концерн BASF бере на себе і що спрямовані на задоволення зростаючих проблем населення планети:

  • Відповідальне ставлення до ресурсів планети
  • Безпечне для людей і навколишнього середовища виробництво
  • Ефективне виробництво
  • Повага до людей
  • Виробництво продуктів і рішень для сталого розвитку

Площа України складає близько 603 628 км². Це багата на природні ресурси країна, із різноманітною флорою та фауною: близько 50 тисяч водойм, понад 45 тисяч видів тварин та майже 30 тисяч видів рослин. Сільськогосподарські угіддя займають 42 мільйони гектар, або 70 % загального фонду країни. Здебільшого, мальовничі краєвиди нашої країни сприймаються як належне, проте, щоб підтримувати їх, необхідно докласти чимало зусиль. Для аграріїв необхідність у збереженні природи очевидна – землі необхідні для них самих, для суспільства, для майбутніх поколінь.
Піклування про природу та про її сталий розвиток сприяє мінімізації потенційних ризиків у безпеці та охороні праці, дотриманні трудових та соціальних стандартів, охороні здоров’я, виробництві та супроводі продукції.
У мінливому світі ми у BASF поєднуємо інноваційне мислення та практичні доробки для підтримки аграріїв та сільського господарства. Інвестуємо в нього у довгостроковій перспективі, щоб знайти баланс для покращення життя на планеті.
У BASF ми пропонуємо рішення, що забезпечують сталий розвиток суспільства. Ми фокусуємо наші дослідження та розробки на інноваціях, що відповідають найскладнішим викликам сільського господарства. Насіння та рішення для міцних та продуктивних рослин, хімічні та біологічні продукти для боротьби із бур’янами та хворобами, препарати для покращення здоров’я ґрунтів та рослин, а також інструменти та послуги, що спрощують роботу аграріїв та допомагають процвітанню їх бізнесу.
Саме так ми відкриваємо нові горизонти у сільському господарстві.Top