Аграрні рішення
Аграрні рішення BASF

BASF Agricultural Solutions Україна

Заява про захист даних

Компанія БАСФ рада, що Ви відвідали наш вебсайт і дякуємо Вам за виявлений інтерес до нашої компанії. Ми серйозно піклуємося про захист ваших персональних даних і хочемо, щоб Ви почувалися безпечно під час відвідування нашого інтернет сайту.

Ми хотіли б Вас проінформувати в нашій заяві про захист даних та ппро інформацію, яка збирається компанією БАСФ під час відвідування Вами нашого вебсайту і як вона використовується.

Дані, що збираються

Коли Ви відвідуєте наш вебсайт, загальна інформація збирається автоматично (іншими словами, не шляхом реєстрації), яка не використовується як персональні дані. Вебсервери використовують наступні збережені дані за умовчуванням:

Назву Вашого інтернет-провайдера

Вебсайт, з якого Ви нас відвідали

Вебсайти, які Ви відвідуєте з нашого сайту

Вашу IP адресу

Ця інформація аналізується в анонімній формі. Вона використовується окремо з метою покращення привабливості, змісту та функціональності нашого вебсайту. Якщо дані поступають з зовнішнього провайдера, ми приймаємо технічні та організаційні заходи, що відповідають положенням про захист даних.

Збір та обробка особистих даних

Персональні дані збираються лише тоді, коли Ви надаєте їх нам при реєстрації або заповненні форм або надсиланні електронної пошти і в ході замовлення продуктів або послуг, запиту матеріалів.

База даних та Ваша інформація залишається в нашій компанії та у нашого провайдера. Ні ми, ні проінструктовані нами особи не допустять розповсюдження Ваших особистих даних третім особам в будь-якій формі.

Право на отримання інформації

Ви маєте право перевірити та виправити всі збережені у нас дані, що стосуються Вашої особи, якщо вони на Вашу думку застаріли або невірні. Для цього необхідно відправити e-mail за зазначеною електронною адресою або особі, відповідальній за захист даних (адресу та електронну адресу дивіться нижче).

Збереження даних (схоронність даних)

Ми зберігаємо персональні дані настільки довго, як це необхідно для виконання послуг, на які Ви дали запит, або на які Ви дали дозвіл, гарантуючи, що не існує жодних інших законних вимог окрім випадків законного судочинства.

Куки-файли

На даний час ми не використовуємо куки на нашому корпоративному вебсайті. Та все ж ми зберігаємо за собою право використовувати куки на певних площадках вебсайту, якщо це необхідно для прикладної програми або послуги, яку ми надаємо.

Безпека

БАСФ застосовує технічні та організаційні заходи щодо захисту інформації, яку Ви надали, від її навмисного чи ненавмисного розповсюдження, втрати, знищення або доступу неавторизованих осіб. Коли персональні дані збираються та обробляються, інформація передається в зашифрованій формі, щоб запобігти зловживанню даними третіми особами. Наші заходи безпеки є предметом постійної перевірки згідно з технічними вимогами.

Діти

БАСФ радить всім батькам та особам, що наглядають за дітьми, інструктувати своїх дітей, як поводитися з персональними даними в інтернеті, щоб забезпечити їх безпеку. Діти не повинні передавати персональні дані на вебсайт компанії БАСФ без дозволу їх батьків або осіб, що за ними доглядають. БАСФ не збирає спеціально персональні дані дітей, щоб їх будь-яким чином використовувати або повідомляти їх третім особам.

Контакт

Якщо у Вас виникли будь-які проблеми або питання чи ідеї, звертайтеся до представника БАСФ СЕ з захисту даних, який радий буде Вам допомогти. Постійний розвиток інтернету спонукає нас поновлювати час від часу нашу заяву щодо захисту даних. Ми зберігаємо за собою право в будь який час вносити відповідні зміни.

Представник БАСФ СЕ, відповідальний за захист даних:

Ralf Herold

BASF SE

ZOK - Z 36

67056 Ludwigshafen

Tel.: +49 (0) 621 60 43785

Fax: +49 (0) 621 60 22516

E-mail: ralf.herold@basf.com

Top