BASF Crop Protection Ukraine

1. Сайт розроблений компанією БАСФ і всі права на нього належать компанії БАСФ.

2. Доступний сайт та доступне програмне забезпечення на ньому надане Користувачеві «як є» без гарантій або представництв будь-якого виду (вираженого або передбачуваного) або будь-якої відповідальності за повне розширення доступу згідно з діючим законодавством. Крім того, у випадку умисного неправильного поводження, БАСФ не повинен нести відповідальність за будь-які ушкодження, пов’язані з використанням сайту. В будь-якому випадку БАСФ не повинен нести відповідальності і відмовляється від будь-якої відповідальності за непрямі, побічні або спеціальні ушкодження, спричинені у зв’язку з використанням цього сайту.

3. Будь-яка інформація про продукти або інша інформація, опублікована на сайті, відповідає сучасним знанням компанії БАСФ. Вся ця інформація не повинна, наскільки легально допустимо, давати будь які гарантії або представництва будь-якого виду або будь-якої відповідальності компанії БАСФ і не повинна звільняти Користувача від проведення свого власного дослідження та тестування.

4. Якщо інше спеціально не визначене в письмовій формі, то загальні умови продажу БАСФ, їх зміст, матеріали та інформація на сайті не повинні змінюватися.

5. Без будь-якої відповідальності БАСФ може без повідомлення змінювати та/або припиняти функціонування всього сайту або його частини в будь-який час на свій власний розсуд і не бере на себе відповідальності за обновлення сайту.

6. Посилання на сайти третіх осіб ("гіперпосилання") не передбачають передаточного надпису таких третіх сторін компанією БАСФ, і БАСФ не несе відповідальності за наявність цих сайтів та їх зміст. Користувач на власний ризик користується гіперпосиланнями на ці сайти.

7. Будь-які вимоги або позови, пов’язані з цим сайтом або його використанням повинні визначатися та пояснюватися згідно з законодавством Німеччини, включаючи протиріччя законодавчих норм.

Top