Справжній Імазамокс

У BASF ми створюємо хімію та займаємося цим понад 150 років, успішно поєднуючи економічний успіх із охороною навколишнього середовища та соціальною відповідальністю. Основою наших інноваційних доробок у сільському господарстві завжди було поєднання ґрунтовних досліджень, повсякденної співпраці із аграріями та виробництва, які крок за кроком перетворюють ідеї та підходи на готові ринкові рішення. Одним із таких рішень є препарати на основі імазамокс – останнього представника імідазолінового сімейства гербіцідів. Застосування гербіциду із вмістом імазамокс забезпечує чудовий контроль широкого спектра основних злакових та дводольних бур’янів.

Весь успіх дії продукту полягає у правильній формуляції. Завдяки захисній наклейці Імазамокс BASF легко впізнати та захистити від підробок. Каністри з підробними препаратами можуть виглядати майже як оригінальні, але всередині мати зовсім віддмінний від справжнього продукт.

Як саме дізнатись, що придбана каністра справді містить Імазамокс BASF? Спочатку треба упевнитися в наявності розпізнавальних символів:

  • У нових партіях Євро-Лайтнінг® Плюс , Євро-Лайтнінг® , Пульсар 40® , Нопасаран® каністра має захисну зелену наклейку, яка при видаленні залишає характерний темно-зелений відбиток у вигляді логотипу BASF.
  • Рельєфний логотип на каністрі – ознака оригінального продукту.
  • ЕКО-упаковка вироблена у жовтому кольорі.
  • На етикетці має бути вказано вміст діючої речовини Імазамокс.

Відомо, якщо ємність не захищена від підробок, то фермер фактично купує агрохімічний препарат наосліп. У каністрі може виявитися будь-яка субстанція, у тому числі та, що негативно впливає на здоров’я людини, тварин та довкілля.

Купуючи неякісні препарати, що імітують продукцію BASF, ви з великою ймовірністю отримаєте врожай тільки на папері. Лише придбавши оригінальну продукцію BASF, захищену спеціальною наклейкою, ви можете бути впевнені, що не отримаєте «кота у мішку».

Оригінальна продукція BASF, захищена спеціальним стікером, допоможе отримати щедрий та здоровий врожай.

Будьте уважні та використовуйте лише оригінальну продукцію BASF, яка гарантує заявлені властивості та позитивний ефект.

Пам’ятайте, форма – ще не гарантія вмісту! Лише справжній Імазамокс BASF має захисну наклейку.

Top