Продовольча безпека

Безпека харчових продуктів та залишки речовин в їжі

BASF постачає продукцію, технології та послуги для підтримки сталого ведення сільського господарства, дозволяючи фермерам отримувати гідний дохід, захищати землю та виробляти багату, здорову та доступну їжу.

Засоби захисту рослин є аналогом лікарських засобів для здоров'я людини. Вони захищають сільськогосподарські культури до та після збирання врожаю від хвороб, шкідників та бур’янів, та створені таким чином, що розпадаються після того, як вони виконали цю мету. Всі продукти BASF Agricultural Solutions проходять тестування протягом багатьох років та затверджуються незалежними регулюючими органами до їх виходу на ринок.

Залишки – це дуже мала кількість засобів захисту сільськогосподарських культур, які потенційно можуть залишатися в урожаї або на ньому. Сертифікат реєстрації засобів захисту сільськогосподарських культур може бути наданий лише у тому випадку, якщо кількість залишків безпечна для всіх споживачів. Існуючі науково обґрунтовані стандарти залишків, визначені державними органами, повністю забезпечують безпеку та якість харчових продуктів. Рівень залишків кожної окремої діючої речовини регламентується регулюючими органами як МДР (максимально допустимий рівень). Торгові мережі та контролюючі органи орієнтуються на даний показник при допущені продукції до реалізації. Більше інформації щодо мінімізації рівня залишків тут.

BASF тісно співпрацює з фермерами, роздрібними торговцями, органами влади, консультантами, науковими установами та іншими зацікавленими сторонами, щоб гарантувати, що засоби захисту сільськогосподарських культур використовуються відповідально та відповідно до інструкцій та регламентів.

BASF дуже серйозно ставиться до проблем споживачів і прагне до постійної оптимізації засоби захисту сільськогосподарських культур, щоб забезпечити споживачам безпечну, якісну їжу.

Вебінар на тему: "Управління залишками діючих речовин"

Для кращого засвоєння основних аспектів безпеки харчових продуктів та залишків речовин в їжі, пройдіть короткий освітній семінар та отримайте сертифікат, що засвідчує отримані знання та експертність у цьому питанні.

Управління залишками діючих речовин

Top